Pages

Showing posts with label Elseve. Show all posts
Showing posts with label Elseve. Show all posts

Monday, November 7, 2016

Tag potroši 5 do 31.12.2016.

Evo i prvog taga na mom blogu! Kao što mu i sam naziv kaže, izabrala sam 5 proizvoda koje ću potrošiti do 31.12.2016. godine. Ili ću se bar potruditi da ih potrošim hahah. 

Na slici ispod možete da vidite koje sam proizvode odabrala. Zašto baš njih? Pa, volim sve ove stvarčice i mislim da su super, ali ih ili odavno imam pa je vreme da ih što pre potrošim, ili ih ne koristim često jer zaboravim (čitaj: mrzi me). Zato se nadam da ću ih zbog ovog taga više koristiti i ubrzo potrošiti. 


Prva stvar je eos balzam za usne. Imam ga od juna i za ovo vreme sam ga malo potrošila, pa je zato zauzeo svoje mesto u ovom tagu.


Sledeća prskalica je Fruttini body mist od lubenice koji predivno miriše, ali se miris kratko zadržava na koži i zato ga i nisam mnogo često koristila. Pošto je sada ovde, mislim da ću ga vrlo brzo potrošiti.


Druga prskalica je Elseve Total Repair Expres Conditioner. Iako ga često stavljam na kosu, čini mi se da se sporo troši, a stvarno omekša kosu i lepo miriše, i ne masti je, pa se nadam da ću i sa ovim proizvodom biti uspešna u tagu.


Još jedna stvat za kosu je Still regenerator. Više se ni ne sećam kako izgleda pakovanje jer ga imam skoro godinu dana i sada je već u užasnom stanju što se izgleda tiče. Međutim, kao regenerator je jako dobar, ali iako ga nema još mnogo, nikako da uspem da ga potrošim, pa sam ga baš zato i ubacila ovde.


I poslednja mazalica je Le Petit Marseillais krema za telo. Ova stvar je fenomenalna, toliko omekša kožu da je to neverovatno, a plus savršeno miriše. Ali nemam neku naviku da se mackam, tako da sam je zato malo i trošila. Da bi se to popravilo, i ona je našla mesto ovde.


Na svakom proizvodu sam linijom označila koliko ga ima, pa ću update uraditi 1. decembra.
Poželite mi sreću u trošenju, i ako želite, i vi se priključite ovom tagu.
Nadam se da ste uživali, a mi se čitamo u sledećem postu. ♥

Sunday, September 4, 2016

Recenzija: Afrodita Young & Pure 3 in 1 + Essence Triple Care + Elseve Total Repair 5 Express Conditioner

Posle kratke pauze zbog priprema za školu i drugih stvari, danas sam tu sa jednim podugačkim postom u kojem vam dajem svoja mišljenja o tri meni nova proizvoda. Pa, možemo da počnemo! 

Za početak, tu su umuvalica i lak za nokte. 


Essence Triple Care lak za nokte je bezbojan i služi da neguje, obnovi i ojača nokte. Daje im lep sjaj i zaista radi ono što proizvođač kaže. Čak nokti i brže rastu. Bio je 250 dinara u DM-u, pa ako tražite nešto povoljno i kvalitetno za negu noktiju , ovo vam svakako preporučujem.


Drugi na listi je Aftodita Young & Pure 3 in 1 gel za čišćenje lica, piling i maska. Ovaj proizvod ne sadrži parafine, parabene ni silikone. Premišljala sam se između njega i pene za čišćenje lica iz iste kolekcije, ali sam ipak uzela ovaj proizvod najviše zbog sastojaka kojih ima relativno malo, a rekla bih da nisu jako štetni. Namenjen je normalnoj do masnoj koži. Miris me podseća na slatkaste žvake što mi je okej, dok je struktura malo čudna. Dakle, proizvod je malo lepljiv i ima sitne plave čestice koje služe za piling. Kada ga nanesete na lice, imate osećaj da je nekako masno, ali kada ga isperete toplom vodom, lice je čisto i osveženo. Kao piling je jako blag, a kada se koristi kao maska, potrebno je da odstoji na licu 10 do 15 minuta i zatim se ispere. Mom licu koje je masno i sklono bubuljicama odgovara. Jedino što mi se ovde ne dopada je pakovanje, jer ne mogu da ga zatvorim a da ga dobro ne tresnem rukom. Cena mu je bila 515 dinara u DM-u na akciji, a ima ga i u Lilly-ju. Sve u svemu, mislim da je ovo dosta dobra umivalica jer može da se koristi kao tri stvarčice i možete da je probate ali i ne morate. Meni je i dalje ipak najdraža i najbolja SebaMed pena za čišćenje lica. 







Za kraj, tu je nova prskalica za kosu iz Loreala. Reč je o Loreal Elseve Total Repair 5 Express Conditioner sa Pro-Keratinom i Shine-Care serumom. Oporavlja oštećenu kosu, smanjuje naelektrisanje kose i pomaže u lakšem raščešljavanju. Ne ispira se i ne otežava i ne masti kosu. Lepo miriše i jako dobro neguje - kosa je mekša, sjajnija, manje čupava i lepša. Može da se nabavi i u Lilly-ju i u DM-u za oko 400 dinara. Pre upotrebe treba dobro da se promućka da bi se dva dela sjedinila i tada se prska na mokru ili suvu kosu. Postoje još dve vrste, roze i žuta, za drugačije tipove kose. Mislim da se isplati uložiti u ovakvu prskalicu i definitivno je treba imati.








Nadam se da sam vam ovim recenzijama olakšala donošenje odluke ako ste se premišljali da nabavite neki od ovih proizvoda, a mi se čitamo u sledećem postu!❤